60+ En İyi Çift Dövmeleri – Anlamları ve Tasarımları

0
52
Çift Dövmeleri
Çift Dövmeleri

Aşk kuşlarının birbirlerine olan sevgilerini ifade etmelerinin birçok yolu vardır. Birçok durumda sözler, güzel hediyeler, harika yerlerde tatiller ve büyük buluşmaların organizasyonu sevginin bir simgesi olmuştur. Bununla birlikte, hiçbir şey sevgiyi çift dövmelerinde olduğu kadar açık bir şekilde ifade edemez.[çift dövmeleri

Table of Contents

Dövmeler ve anlamları hakkında

Dövmelerin ne olduğunu ve hatta nasıl göründüklerini merak ediyor olabilirsiniz. Endişenizin çözümü burada. Bunlar birbiriyle uyumlu dövmelerdir ve bir çift onları vücutlarına yaptırmaya karar verebilir. Kral ve kraliçe tipi, eksik parça tipi veya önemli derecede eşleşme gösteren bazı sanatsal yorumlar olabilirler.

Bu dövmeler kadar bağlanma deneyiminizi geliştiren hiçbir şey yoktur. Vücudunuz üzerinde, birlikte olmadığınızda olduğundan daha akıllı görünmenizi sağlayan güzel bir dekoratif tasarım sunarlar. Size sahip olabileceğiniz en iyi duyguyu verir.

Harika dövme tasarımıyla birbiriniz için nasıl hissettiğinizi göstermek harika. Ama büyük resme bakın – dünya ikinize nasıl bakıyor. Sembol, sevginizi herkese açık olarak göstermenize yardımcı olacaktır. Çevrenizdeki herkes, ikiniz arasındaki açık sırrı bilecek.

Çift dövmeleri

Çift dövmeleri neyi temsil eder?

Çoğu muhabbet kuşu, ilişkilerinin bir gün sona erme olasılığından rahatsız olabilir. Endişe, bedenlerinde sembollere sahip olmak isteyenleri korkutup kaçırabilir. Bak! İlişkinin bitip bitmemesi önemli değil. Kalbinizde ve anılarınızda kalan, diğer yarınızla birlikte yaşadığınız harika deneyimdir.

İlişkileri gelişmeye devam edecek olanlar için gülümsemeniz için bir neden var. Kendinizi sevdiğinizle geçirdiğiniz en güzel zamanlara ve vücudunuza gelecek olan o küçük uyumlu dövme tasarımına bakarken bulacaksınız. Bu sadece muazzam bir sevginin sembolüdür.

İkiniz de istediğiniz tasarım konusunda hemfikir olmalısınız

Bu tür bir dövmeye sahip olmayı istemek bir şeydir, ancak karar vermek farklı bir bilgelik düzeyi gerektirir. Her ikiniz de vücudunuzda hangi tasarımın olacağı konusunda hemfikir olmalısınız. Bu nedenle, ne istediğinizi ve tasarımın nasıl yapılmasını istediğinizi belirlemek için sizin tarafınızdan uzun tartışmalar yapılmalıdır. Bu adımda ihmal etmeyin yoksa merak edeceksiniz.

Fikirlere ne dersin? İkiniz de en iyi tasarımı nereden alacağınız konusunda hemfikir olmalısınız. Pinterest’te bazı fikirleri kontrol edebilirsiniz; ikinizin de hayran olduğu bir çiftin sahip olduğu birini seçebilir veya benzersiz bir çifte karar verebilirsiniz. İstediğiniz tasarım üzerinde anlaşmak son derece önemlidir çünkü vücudunuzda hatırı sayılır bir süre kalacak olan iz budur.

Star Wars Robotlar Önkol Dövmesi [çift dövmeleri]

çift-dövmeler-01

Sevgilinizle ortak bir noktanız Star Wars klasiklerine olan sevginiz mi? Kollarınızın arkasındaki tam makine gövdelerinde dövmeli altın kaplama C3PO ve mavi-beyaz tonlu R2D2 ile zamansız robotlarla şehirdeki en havalı çift olun.

Mario ve Şeftali Zamansız Çift [çift dövmeleri]

çift-dövmeler-02

Herkesin en sevdiği tesisatçı kahramanı Super Mario ve onun sıkıntı içindeki pembe güzeli Prenses Peach’i içeren şirin ve tamamen sevimli video oyunu çift dövmesi. Birlikte, tatlı sözlerle çevrili sevginin renkli kalbine sarılırlar.

Her Zaman ve Protego Harry Potter Dövmesi [çift dövmeleri]

çift ​​dövmeler-03

Her zaman, bir geyik tarafından temsil edilen, Snape’in çağırdığı aynı gümüş güzeli. Bir dolar ile temsil edilen Protego, Kalkan Tılsımı yoluyla koruma amaçlı Harry Potter Büyüsünü tasvir eder. İki sembolik hayvan, neredeyse her çift için inkar edilemez bir şekilde mükemmel bir eşleşme yaratıyor ve HP hayranları için kesinlikle harika!

Küçük Kız ve Kalp Balon Dövmesi [çift dövmeleri]

çift ​​dövmeler-04

Adamın bacağında küçük bir kızın yer aldığı hoş bir çift dövme tasarımı, sanki klasik bir hikaye kitabına ve zamansız bir hikayeye aitmiş gibi mürekkeplendi. Rüzgarlar zarif elbisesini ve saçlarını uçurur, kırmızı kalp balonu da kadının bacağının tam üzerinde havada süzülür.

Dize Telefon Şirin Dövmeli Sopa İnsanlar

çift-dövmeler-05

Dökümlü bir etek giyen bir kız ve bir çift şort giyen bir erkek çocuğu içeren, sopa insanlardan yapılmış ilginç bir dövme. Yol boyunca halkalar ve küçük bir kalp oluşturan iplerle birbirine bağlanan eğlenceli telefon kapları aracılığıyla iletişim kurarlar.

Mükemmel Demlenmiş Fincan Çay Dövmesi [çift dövmeleri]

çift-dövmeler-06

Kesinlikle çayınız olacak en iyi çift dövme fikirlerinden biri! Güzelce sarılmış bir çay poşeti, elin başparmağının yanında bulunan ipinden gevşekçe sarkarken, sevgilinin elinde güzel bir fincan aşkın sıcaklığıyla dumanı tütmektedir.

Zombi Aşk Dövmesi

çift-dövmeler-07

Ölümsüz aşk fışkırmasını hissedince canlanır. Erkek zombi, kolu düşen uzuvsuz zombi kıza kan damlayan nefis bir beyin yemeği sunuyor. Kafalarının üstünde şirin minik kırmızı kalpler varken asla pes etmeyecekler!

Bebek Mickey ve Minnie Öpücük Dövmesi

çift-dövmeler-08

Kusursuz zamansız aşıklar Mickey ve Minnie’yi çocuksu ve tombul, daha sevimli formlarında içeren klasik bir çift dövme tasarımı. Bir erkek ve kız el ele tutuşurken küçük burunları birbirine değecek şekilde ilk öpüşmelerini denerler.

sonsuzluk minik parmak dövme

çift-dövmeler-09

Harika bir çift, her sevgilinin orta parmağının kenarlarına mürekkeplenmiş sonsuzluk sembolü ile asla bitmeyen bir şeyi ifade eden bir fikir dövmesi. İlmekler ince ama sağlam bir şekilde çizilmiş ve küçük yapılmış ama çifti birbirine bağlayan sınırsız aşkla büyük bir anlamı var!

Ağaçta Oturan Muhabbet Kuşları [çift dövmeleri]

çift ​​dövmeler-10

Birbirine bakan iki çekici muhabbet kuşu, en güzel çift dövme fikirlerini oluşturur. Biri parlak sarı, beyaz ve mavi renklerini sergileyen bir dala tünemiş, diğeri ise güzel tüylerini çırparak büyüleyici bir ilk izlenim bırakıyor.

Rock and Roll Düğün Dövmesi

çift-dövmeler-11

Gelin ve damat eşleşen çift dövmesiyle eğlenceli ve heyecanlı hale getirilen en havalı düğünle dünyayı sallayın! Gözlü canlı kırmızı bir kalp, kırmızı güller, beyaz çiçekler ve etrafına sarılı bir afişle AMOR kelimesi ile karalanmış başka bir kalp, birlikte çarpıcı düğün dövmesini oluşturur.

Sanatsal Origami Dövme [çift dövmeleri]

çift-dövmeler-12

Turna şeklindeki origami, bir kuşun daha büyük ve diğerinin daha küçük yapıldığı, türünün tek örneği çift dövmeler sunar. Her ikisinin de vücutlarına koyu ve açık mavi sulu boya tonları sıçramışken, kafalarının üstünde tuhaf minik taçlar yüklü.

Kral ve Kraliçe Taç Dövmeleri

çift-dövme-13

Bu taç dövmeleri, şaşırtıcı zarif güzelliği ile dünyaya hükmetmenize izin verecek ve herhangi bir ilişkide sevgiyi hüküm sürmeye teşvik edecek. Bir kraliçeye uygun yuvarlak bir taç ve bir krala uygun benzer şekilde büyük bir mücevherli taç ile kraliyet ailesi gibi hissedin.

Basit Kalp Çift Dövme [çift dövmeleri]

çift-dövmeler-14

En basit dövme fikirleri ne olabilir, hepsinin en anlamlı ve güzeli olabilir. Her âşığın işaret parmağının yanına düz görünümlü ve küçük bir yarım kalp anahattı mürekkeplenmiştir, ancak mükemmel bir şekilde eşleşmesi için yapıldığında çarpıcı bir büyük izlenim yaratır.

Sanat Eseri Kalp Dövmesi

çift ​​dövmeler-15

Bir başyapıt, kalplerin sınırları neredeyse özgürce ve gevşek bir şekilde çizilmiş olan bu çift dövmesinin açıkça olduğu şeydir. Bir boya paleti, üzerlerine görkemli bir şekilde sıçramış gibi görünüyor! Biri kalbin içinde dokunulmadan ve aşkın renkleriyle parıldarken, diğeri ise içindeki harika tonları barındırıyor.

Çift Çapa Başparmak Dövmesi [çift dövmeleri]

çift-dövmeler-16

Çiftin her bir parmağına bir çapa mürekkeplenir, amblemler zıt yönlere bakar, ancak inkar edilemez bir şekilde birbirine çekilir. Rahatlatıcı sıcak içeceğe olan sevginizi ve elbette birbirinize olan ilginç sevginizi demirleyen kahve fincanlarını tutmak için mükemmeldir.

Tatlı Alıntı Dövme

çift ​​dövmeler-17

Her bir çiftin kalplerine dokunulacak, eğer her bir iç önkolda yazılı eşleşen tırnakları gösteren en tatlı dövme fikirleri ile eriyip gitmeyecekler. Kelimeler, güzel senaryo yazımı ve onları birbirine bağlayan bir üç nokta halinde birbirine karışır.

Ok ve Kalp Bilek Dövmesi

çift-dövmeler-18

Basit ama çok güzel bir çift dövme fikri. Şık ve ince çizgiler, oku baştan erkeğin bileğine kadar çekerken, kadının bileğinin ortasında sevimli, yuvarlak bir kalp bulunur. Ok, aşk tanrısının yayının ateşlenmesini ve kıvılcımı tutuşturmasını bekleyen kalbi işaret ediyor!

Baskılı Puzzle Parçaları Çift Dövmeleri [çift dövmeleri]

çift-dövmeler-19

İnce mürekkepli kenarlıklara sahip puzzle parçaları, güzel baskılı çift dövmelerinin resimlerini tutar. Parçalardan biri, zarif narin yaprakları olan canlı kırmızı bir gülü gösterirken, diğeri ortasında bir zincire bağlı vintage bir saat ve yanda küçük bir saplı gül ile mavi bir fonda havalı görünüyor.

Renkli Piksel Çift Kalp Dövmesi [çift dövmeleri]

çift-dövmeler-20

Küçük, parlak ve renkli bloklar birbirlerinin üzerine yerleşir ve yan yana oturur ve sonuçta kalp şeklinde fantastik bir form oluşturur. Bu göz alıcı dövme, çiftler el ele tutuştuğunda öne çıkan önkolun iç kısmında mükemmel görünüyor.

Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş

çift-dövmeler-21

Sadece bağımsızlığı ve özgürlüğü değil, aynı zamanda herhangi bir zamanda birbirine bağlılığı da temsil eden çift dövmesi. Bu dövme sayesinde ortaklar, gelecek zamanlara bakılmaksızın özgür bir yaşam sürme ve yaşam yolculuğu boyunca birbirlerine yakın olma isteklerini ifade ederler.

sen benim çiftimsin

çift-dövmeler-22

Papağanlar çok sadık arkadaşlardır. Bu renkli çift, derin bir anlamı olan eğlenceli bir çift dövme fikridir. Her ortağın papağanı, ortakların kendilerini tam hissetmek için birbirlerine ihtiyaç duydukları gerçeğini simgeleyen, salıncak ve kalbin yarısına sahiptir. Küçük kalpler dövmeye eğlenceli bir dokunuş katar.

Farklıyız Ama Bir Bütünü Oluşturuyoruz

çift-dövmeler-23

Bu çift dövme tasarımı, çift dövmelerinin oldukça sıra dışı bir özelliği olan asimetriye sahiptir. Bir yarısı düz siyah, diğeri ise gökkuşağı tonlarına sahiptir. Her ikisi de benzer bir şekle sahiptir. Ortaklar arasındaki farklılıklara rağmen, birlikte en mutlular ve bunu göstermekten korkmuyorlar.

Yaşam Gücüm [çift dövmeleri]

çift-dövmeler-24

Böyle bir çift dövme fikri, ortakları için derinden hisseden kişiler için idealdir. İkisi arasında kopamayacak çok güçlü bir bağı sembolize eder. Tasarım, hayatlarının aşkını bulduklarından kesinlikle emin olan insanlar için mükemmel çalışıyor.

Modern Yin Yang

çift-dövme-25

Burada Yin ve Yang sembolünün modern bir yorumuna sahibiz. Çiftler için açık ara en yaratıcı dövme fikirlerinden biridir. Eğlencelidir, ancak ortakların birbirini tamamladığını ve her gün birbirlerine ihtiyaç duyduklarını ortaya koyduğu için duygudan yoksun değildir.

Benim Yay, Benim Ok [çift dövmeleri]

çift-dövmeler-26

Yay ve ok iyi bilinen bir silahtır. Ancak, etkili olması için iki parça gerekir, aksi takdirde fazla bir şey yapmaz. Bu çift dövme fikri, ortakların birlikte yok edilemez olduğu ve her birinin çiftte hayati bir rolü olduğu gerçeğini vurgular.

Sadece Bilmemiz Gerekenler [çift dövmeleri]

çift-dövmeler-27

Bu gizli dövme, aşklarını öne çıkmadan ifade etmek isteyen çiftler içindir. Kişiler çift dövmesi yaptırmak isterler ancak bununla övünmekten pek hoşlanmazlar. Bu dövme, deneyimi basit ve hızlı bir şekilde paylaşmak için bir cazibe gibi çalışır.

Bay ve bayan.

çift-dövmeler-28

Bu, ilişkilerini yeni bir düzeye taşıdıklarını hisseden ve herkesin bunu bilmesini isteyen çiftler için iyi bir seçenektir. Bir kişinin ilişki durumu hakkında bir çırpıda çok şey söyleyen basit dövme fikirlerinden biridir.

Bir Kraliçe için bir Kral [çift dövmeleri]

çift-dövmeler-29

Etkilemek istiyorsanız, bu kesinlikle bunu yapmak için harika bir seçenektir. Sadece ortakların bağlılığını değil, aynı zamanda birbirlerine karşı hissettikleri asil duyguları da ifade eden cesur çift dövme fikirlerinden biridir. Bir çiftin parçası oldukları için hayatlarını iyileştirdiler.

Sonsuz Aşk

çift ​​dövmeler-30

Bu basit aşk işareti, sonsuzluk sembolüne benzer. Ortakların birbirlerine olan sevgisi sonsuz ve zamansızdır. Birbirlerine bağlanmanın bu zarif yolu, onları şu anda olduklarından daha da yakınlaştırabilir. Hem zarif hem de aşık olduğunuzu gösterecek kadar düşündürücü.

Birlikte Bir Olarak

çift-dövmeler-31

Bu tasarım, iki bireyin nasıl bir Tek Varlık gibi hissedecek kadar yakın olduğunu temsil eder. Eşsiz özelliklerini korusalar da mutluluk yapbozunun bir parçası gibidirler. Birlikte her zaman daha iyidir ve gözlerini birbirlerinden alamazlar.

Roma rakamları

çift-dövmeler-32

Birçok çift ilişkilerinde önemli tarihleri ​​kutlar. Siz ve eşiniz de özel bir şey paylaşırsanız, kendinize böyle bir dövme yaptırmaktan çekinmeyin. Sizi birbirine bağlayan ve gülümseten şey sizin özel ve kişisel şeyiniz olabilir.

Ters kalp [çift dövmeleri]

çift-dövmeler-33

Bu senin sırrın olabilir. Bu sizin normal alternatifiniz değil, sadece ikinizin bilebileceği bir bükülme ile farklı bir alternatif. Minik klasik ters kalp ve kürek sağduyulu olsa da, ortaklar için çok anlamlı ve anlamlıdır.

Aşk Bizim Oyunumuz

çift-dövmeler-34

İkiniz de oyuncu olun ya da olmayın, bize eski moda video oyunlarını hatırlatan bu tedavi dövmesine düşmemek elde değil. Bu durumda, iki karakter iki kişi arasındaki değerli duyguları ifade eder. Birbirlerine bakışları dövmeyi daha da sevimli kılıyor.

Sen benim yıldızımsın [çift dövmeleri]

çift-dövmeler-35

Yıldızlar tamamen aynıdır, bu da her bir partnerin çiftin uyumuna önemli ölçüde katkıda bulunduğunu kanıtlamaktadır. Bu, ciddi bir ilişki içinde olan ancak özellikle romantik temalarla ilgilenmeyen insanlar için harika. Yıldızlar havalı ve her kişi dövmeye özel bir anlam katabilir.

Her Kralın Kraliçesi Vardır

çift-dövmeler-36

Oldukça küçük boyutuna ve belirgin sadeliğine rağmen, bu çift dövmesi sanatsal ve göze çok hoş görünüyor. Arkasındaki estetik önemlidir, ancak önemli olanınızın eşleşen birine sahip olduğunu bilmenin size hissettirebileceği duygular paha biçilemez.

Sarılmalar ve Öpücükler [çift dövmeleri]

çift-dövmeler-37

Önemi nedeniyle, bu basit dövme, daha karmaşık olanlar kadar romantik olabilir. Birbiriniz için hissettiklerinizi yansıtan uyumlu dövmeler elde etmenin hızlı bir yoludur. Bu kesinlikle genç çiftler arasında popüler bir seçimdir.

Siyah Beyaz Üçgenler

çift-dövmeler-38

Bu, birbirine derinden aşık olan iki insan arasındaki bağı simgeleyen bir çift dövme fikridir. Hayatı birlikte yaşamaya hazır bireyler arasındaki uyumu yansıtır. Çoğu durumda, gelecekte gerçek bir aile kurma taahhüdünü de sembolize edebilir.

Karikatür İlham Bay ve Bayan [çift dövmeleri]

çift-dövmeler-39

Bu kesinlikle içinizdeki çocuk için. Saf bir aşkı ifade etmenin yanı sıra, bu dövme aynı zamanda çocukluk çizgi filmlerini düşündüren eğlenceli bir dokunuşla geliyor. Gününüzü her zaman haklı çıkaracak ve içeride asla yaşlanmamanız gerektiğini hatırlayacak eğlenceli bir çift dövme tasarım seçeneğidir.

Yukarı dönük çapraz oklar [çift dövmeleri]

çift ​​dövmeler-40

Aşk hakkında konuştuğumuzda, Cupid’in okları en ünlü çift dövme fikirlerinden birini temsil ediyor. Bu iki ok, aşkı bulan ve sonsuza kadar sürmesini isteyen iki kişi arasındaki güzel ilişkiyi simgelemektedir. Bağlantıları sadece romantik duygularla değil, aynı zamanda dostluk ve karşılıklı saygıyla da doludur.

O ve O İç Önkol

çift-dövmeler-41

Bu çift dövmesi, hem gizli hem de kişisel bir tasarım arayan herkes için mükemmeldir. Kolun iç kısmına yerleştirilmiş olması, ona yeterli görünürlük ve kalın yazı tipi verir, öne çıkar, ancak küçük boyut ve basitlik, daha büyük bir yakınlık hissi verir.

Bilek İçlerinde Kalp Kilidi ve Anahtar

çift-dövmeler-42

Bir partnerin iç bileğinde, ortasında bir anahtar deliği bulunan kalp şeklinde bir kilit, gölgeleme ve görüntüye eşlik eden kıvırcık tasarımlar. Partnerin iç bileğinde detaylı gölgeleme ve dokusal tasarımlara sahip büyük bir antika anahtar bulunur.

Kız Kafatası Adam Kafatası İç Bileklerde

çift-dövmeler-43

Eşleşen kafatası dövmeleri, bu çiftin iç bileklerini süslüyor. Kadının tasarımı feminendir ve vintage görünümlü kırmızı puantiyeli bir fiyonk ile süslenmiş bir kadın kafatasını gösterir. Adamın kafatası daha büyük, daha erkeksi ve vintage esintili bir silindir şapka, bıyık ve papyon sporu yapıyor.

Daima Eşleşen İç Önkol

çift-dövmeler-44

“Her zaman” diyen eşleşen dövmeler, iç önkoldaki kıvrımın hemen altına yerleştirilir. Yazı tipi italik ve el yazısıyla yazılmış, romantik bir anlam ifade ediyor. Dövme basittir ve fazla dikkat çekmez. Yazı tipi okunacak kadar büyük, ancak nispeten gizli kalacak kadar küçük.

Başparmağın Altındaki Dolu Kalpler

çift-dövmeler-45

Her iki partner de sol ellerinde başparmaklarının tabanında cesur, siyah dolgulu bir kalp taşırlar. Eller birbirinin üzerine yerleştirildiğinde kalpler senkronize oluyormuş gibi görünür. Tasarım, anlamında çok yalındır bir görüntü ile net ve basittir.

sen ve ben sonsuzluk bilek

çift-dövmeler-46

Bu uyumlu siyah dövmeler bileğin iç kısmındadır ve “Sen” ve “Ben” okur. Sözcükler, sonsuz bir ilişkiyi düşündüren bir sonsuzluk simgesiyle birbirine bağlanır. Bu tasarım romantik bir ilişkiyi veya hatta çok yakın bir dostluğu ifade edebilir.

Omurganın Tepesindeki Yıldızlar

çift-dövmeler-47

Çiftin omuz bıçakları arasında ortalanmış, omurgalarının üst kısmına yerleştirilmiş uyumlu siyah yıldız dövmeleri var. Kadının yıldızı daha küçük, erkeğinki gibi dolgun ama daha kadınsı. Adamın sırtındaki yıldız oldukça büyük ve sıkıntılı, bu da ona daha rustik bir his veriyor.

Flora Önkol Tasarımları

çift-dövmeler-48

Bu çiftler, iç önkolları çok detaylı bir çiçek tasarımını tasvir ediyor. Bir kol, ince, yapraklı bir çelenk ve fiyonkla çevrili mavi çiçekler tutan yumurta şeklinde bir vazoyu gösterir. Diğer ön kol, diğer tasarımdaki açık pastellerle tezat oluşturan koyu kırmızı, yeşil ve sarı tonlarına sahip büyük ve karmaşık bir gül gösterir.

Örtüşen Geometrik Daireler

çift-dövmeler-49

Bu çiftin paylaştığı tasarım, birbiriyle örtüşen ve renkleri değişen farklı renkli dairelerden oluşan bir üçlüdür. Bu tasarım türü, geometriyi ve ana renklerin karıştırılmasının ardındaki bilimi anımsatır. Eşleşen görüntüler, ortak bir ilgi alanı ve daha derin bir bilgi önerir.

Onu Kalp

çift ​​dövmeler-50

Her iki kişinin de önkollarının yanında “Onu seviyorum” ve “Onu seviyorum” yazılıdır. “Aşk” kelimesi, kalın bir anahat ve iç kısımda gölgeleme olan sembolik bir kalple değiştirilir. Yazı tipi çok kalın ve el yazısıyla yazılmış.

Kuşlar Kalp Tasarım Bilek

çift-dövmeler-51

Çiftin iç bileklerinde, uçlarını tuttukları renkli bir iplik parçasıyla uçan siluetli kuşların bir tasarımı var. Kadının iplik rengi pembe, erkeğinki mavidir. Kuşlar, iplik eğrisini tam merkezde bir kalp şeklinde yapan bir oluşum içinde uçuyor gibi görünüyor.

Başparmak Tabanında Kanatlı Kalp

çift-dövmeler-52

Kadının başparmağının alt kısmındaki sol eli, siyah kanat ve yarım kalp tasarımına sahiptir. Adamın sağ eli, başparmağının tabanında aynı tasarıma sahiptir. Sağ ve sol el bir araya getirildiğinde, elleri kanatlar gibi görünür ve görüntü kanatlı tam bir kalbin görüntüsüdür.

Dalın İç Kolundaki İncecik Kuşlar

çift-dövmeler-53

Bu çiftin iç önkolunda sürekli bir kuş sahnesi vardır. Bir kol, bir dalda dinlenen ve biri uçup giden bir çift kuşu silüet şeklinde tasvir ediyor. Diğer kol sahneyi takip ediyor ve diğer iki kuşun uçtuğunu gösteriyor. Dövme, fırça darbeleriyle cilde boyanmış gibi görünüyor.

Akçaağaç Yaprakları Kol İçi

çift-dövmeler-54

Buradaki her iki iç önkol da siyah renkte uyumlu Akçaağaç yaprağı tasarımlarına sahiptir. Çizimler karmaşık ve basittir, belki ortak bir doğa sevgisini veya Sonbahar’ı düşündürür. Tasarım, tasasız görünmesini sağlayan bir eskiz çizimine benziyor.

Kol İçi Deniz Dövmeleri

çift-dövmeler-55

Bu resimdeki iç önkollar, kolun ortasında ortalanmış basit bir siyah pusulayı tasvir ediyor. Yanındaki kol, ortağıyla aynı deniz temasını izleyen kalın ve siyah bir çapa gösterir.

Kelebek Dostluk Dövmesi

çift-dövmeler-56

Bu renkli tasarım, her iki önkolda da bir araya getirildiğinde tam bir görüntü oluşturan yarım bir tasarım gösterir. Resmin tamamı, dostluk ve ortaklık hakkında duygusal bir ifadeyle çevrili canlı pembe, hükümdar kelebeği gösterir.

Geyik Çift Kol Üstü

çift-dövmeler-57

İki kişi üzerindeki bu bitişik tasarım, bir geyik çiftini tasvir ediyor. Ayrı olarak, bir geyik insan sağ koluyla bir boynuzu tutar ve diğer kişinin kolunda bir buket çiçek tutan geyikleri vardır. Geyiği çevreleyen dalgalı şeritler.

Küçük Ağaç ve Boğumlu Baykuş

çift-dövmeler-58

Her iki figürün yüzük parmaklarında yer alan bu minyatür tasarım, karikatürize bir yapıya sahiptir. Adamın elinde gövdesinde oyuk olan yapraksız bir ağaç var ve kadının boğumunda bu görüntünün eksik parçası var: bir baykuş.

Eşleşen Örgülü Charm Bilezikler

çift-dövmeler-59

Kadının iç bileğinde renkli boncuklu örgülü deri sarı bir bileklik görülüyor. Üzerinde “Jeff” yazan kırmızı kalp şeklinde bir tılsım sarkıyor. Adamın uyumlu tasarımı pazı üzerine yerleştirilmiştir, ancak çekiciliğinde “Holly” yazmaktadır.

Yüzük Parmaklarındaki Aslanlar

çift-dövmeler-60

Bu çiftin elleri yüzük parmaklarının boğumlarındaki aslanları gösteriyor. Adamın eli, siyah mürekkeple tam yelesi olan oldukça ayrıntılı bir erkek aslanı tasvir ediyor. Kadının eli aynı tarzda bir dişi aslan gösterir.

Son çağrı

Sevdiğiniz kişiye sevginizi en basit ama en klasik şekilde gösterin. Dünyanın sevginizi bilmesini sağlayın. Diğer yarınızla yaşayacağınız harika deneyimleri size hatırlatacak bir sembol alın. Oraya gitmenin en iyi yolu çift dövme yaptırmaktır ve romantik mutluluğunuzu gerçekleştireceksiniz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here