60+ En İyi 3D Dövme – Anlamlar, Fikirler ve Tasarımlar

2
233
3D Dövme
3D Dövme

3D dövmeler, benzersiz stilleri nedeniyle mevcut nesilde giderek daha popüler hale geliyor. Dövmeci tarafından kullanılan teknik, bir şeyin cildinizin bir parçası olduğu ya da daha doğrusu teninizin üzerinde durduğu yanılsaması yaratmaktır. Bunu başarmak için, dövme sanatçıları genellikle tasarım konusunu vurgular, gölgelendirme ve hem nesneye hem de cilde gölgeler ekleyerek yuvarlar. Gerçek görünme özellikleri nedeniyle, müzik sanatçıları, güreşçiler, sinema oyuncuları ve daha pek çok ünlü arasında popüler hale geldiler. Şu anda, eğer bir tane yapmak istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz sayısız 3D dövme tasarımı var. Bu işte yetenekli bir dövmeciyi ziyaret ettiğiniz sürece, vücudunuzun herhangi bir yerine sizin belirlediğiniz özelliklere göre harika bir dövme yaptıracaksınız.

Table of Contents

3D Dövmelerin Ne Anlamı Var?

Tüm 3 Boyutlu dövmeler, geleneksel 2 Boyutlu dövmelerde tasvir edildiği kadar anlamla tasarlanmıştır. 2B kelebek veya ejderha dövmesi, 3B tasarımda çizilenlerle aynı anlama sahip olacaktır. Tek önemli fark, 3D tasarımların çoğunluğunun dövme sahibine daha gerçek görünmesiyle gerçeğe benzer etkidir. Özünde, bu dövmeler, insanlara tasarım nesnesinin vücudun bir parçası olduğu yanılsamasını vermek için geleneksel cilt üzerindeki mürekkebin ötesine geçer. Derinin içindeki kasları ve tendonları ortaya çıkarmak için cildin kısımlarını ‘çıkarabilen’ sanatçılar varken, uzaylıların ve robotların içini veya içini ortaya çıkaran bir dövme çizme becerisine sahip başkaları da var. Bu tür dövmelere bakmak ve uzatmak için harika olabilir, iç gücü sembolize edebilir veya makine gibi bir izlenim verebilir veya kendi insanlığını sorgulayan biri olabilir. Yaratıcılığınıza bağlı olarak, fikrinizi her zaman bir dövme sanatçısı ile paylaşarak teninize tam olarak oturmasını sağlayabilirsiniz.

Popüler 3D Dövme Tasarımlarından bazıları nelerdir?

Cildinize yapılacak en iyi dövmeyi seçmeye gelince, aralarından seçim yapabileceğiniz sayısız tasarım var. Kolunuza gururunuzu göstermek için 3 boyutlu aslan dövmesi, ölülerin gününü kutlamak için kuru kafa dövmesi, kadınların kadınlığını kutlamak için dantel dövmesi veya derinin derinliklerindeki süper kahramanları simgelemek için demir adam dövmesi yaptırabilirsiniz. Derinin altına akan uzaylı 3D dövmeler, dikkat çekici ve muhteşem bir görünüme neden olabilir ve sizi diğerlerinden farklı kılar. Bacakların arkasındaki belirgin gölgesi ile gözle görülür şekilde çizilmiş 3 boyutlu bir örümcek dövmesi şok edici görünebilir ancak deri üzerinde yürüyen bir örümceği tasvir eden harika dövmelerden biridir. Vücudunda havalı bir dövme isteyen bir kadınsanız, 3D kelebek dövmesi en iyisi olabilir. Dövme kadınsı, şık ve herkes tarafından beğenilen görünüyor ve dövmeyi gölgelendirerek kolayca yapılabilir.

En Popüler Dövme Tasarımları Pahalı mı?

Bir dövme çizmenin maliyeti, genellikle söz konusu tasarımın karmaşıklığına ve işi yapan dövme sanatçısının türüne bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Yani ister sırtınıza bir ejderha dövmesi, ister kolunuza bir 3 boyutlu bukalemun dövmesi, bir ayağınıza bir converse dövmesi, ister bir kolunuzun arka kısmına bir 3 boyutlu göz dövmesi yaptırmak isteyip istemediğinize bağlı olarak, bunu yapmanın maliyeti, nasıl yapacağınıza bağlı olacaktır. görünmesini ve sanatçının önereceği fiyatı istiyor. Aksi takdirde vücudunuza dövme yaptırmak düşündüğünüzden daha ucuza gelebilir ve size en derin duygularınızı, duygularınızı ve düşüncelerinizi ifade etme fırsatı verecektir.

Omuzda inanılmaz 3D beş köşeli desen dövmesi

3d dövmeler-01

Bu dövme, omuzlarda benzersiz bir Pentagon görüntü deseni tasarımı ortaya çıkarmak için biraz yaratıcılık uyguladı. Dövme, derinin bir kısmı soyulmuş gibi görünecek şekilde 3 boyutlu bir görüntüde güzelce hazırlanmış. Biraz dikkat çekecek harika bir dövme fikri.

Sırtta güzel bir 3D kelebek dövmesi

3d dövmeler-02

Kelebeğin 3 boyutlu dövmesi güzel bir şekilde arkaya basılmıştır. Kelebek uçuyormuş ya da sadece sırt üstü duruyormuş gibi görünür. Kelebek, kişinin sırtını güzel gösteren güzel renklerle güzelce boyanmıştır.

Bacakta 3 boyutlu kelebek dövmesi

3d dövmeler-03

Kelebek bacağın üzerine inmiş gibi göründüğü için dövme benzersiz bir tasarımdır. Dövme, açık ayakkabı veya ayağın üst kısmı açık bırakılan ayakkabılar giymeyi tercih eden kişiler için harika bir fikirdir.

Korkunç bir 3D kas dövmesi

3d dövmeler-04

Bu oldukça korkutucu bir kas dövmesi. 3 boyutlu dövme elde güzel bir şekilde işlenmiştir ve elin biraz derisi soyulmuş ve deriye bazı kelimeler yazılmış gibi görünmesini sağlar. Oldukça korkutucu bir görüntü ama harika bir dövme tasarımı. Cildin soyulması, bir kazaya karışmış olmanız durumunda beklediğiniz şey için çok sistematiktir.

Bacakta bir delik korkunç 3D dövme

3d dövmeler-05

Dövme, bacağındaki bir delikte saklanan bir kediyi gösteren başka bir harika fikir. Bacakta kemiklerin ayrıldığı ve kedinin içine saklanması için biraz boşluk bırakıldığı büyük bir delik var. Bacağın derisinin soyulduğu dış kısmı güzel bir şekilde sunulmuş.

Güzel bir 3D çiçek dövmesi

3d dövmeler-06

Çiçekleri seviyorsanız, bu güzel 3D çiçek dövmesi bacağınızda iyi bir izlenim bırakacaktır. Dövme, sanki bacağa dikilmiş gibi bacaktan kaynaklanıyor gibi görünüyor. Harika bir dövme tasarımı ve vücudun herhangi bir yerinde güzel görünecek bir dövme.

Arkada güzel bir 3D dövme

3d dövmeler-07

3D dövme oldukça basittir ancak güzelce boyanmış tüm kelebek renkleri ile sırtın güzel görünmesini sağlar. Dövme, kelebek az önce arkaya konmuş gibi görünmek için yapılmıştır. Vücudunda çok büyük bir şey istemeyenler için harika bir seçenek.

Bir adamın elindeki 3 boyutlu yıldız dövmesi

3d dövmeler-08

Bu korkunç 3D dövme resimlerini seviyorsanız, o zaman bu elinizde güzel görünecektir. Dövme, yıldız şeklinde kesilmiş bir deri gibi görünen bir yıldız şeklinde güzel bir şekilde hazırlanmış. Daha sonra, yıldıza sahip olan kişiye bir şey ifade etmek için yıldızın içine birkaç farklı kelime yazılmıştır.

Sırtta güzel bir yaprak dövmesi

3d dövmeler-09

Yaprak dövmesi, yaprağın tasarımının arka tarafa güzel bir şekilde boyandığı benzersiz bir dövme fikridir. Bu, bildiğiniz yaygın yeşil yapraklar değil, Yeşil vücutta ideal bir renk olmayacaktır. Çok güzel uyuyor ve doğa sevgisini göstermenin harika bir yolu.

Midede harika bir gözetleme 3D dövmesi

3d dövmeler-10

Bu, karnınızın üzerinde bir kapıdan bakan bir adam gibi görünen bir şeyle arkadaşlarınızı güldürecek. Mükemmel bir şekilde uygulanmış harika bir fikir.

Bacak 3D dövmesine bağlı bir dikiş iğnesi

3d dövmeler-11

Dövmenin tamamlanması çok zaman almış olmalı, ancak sonuçlar harika. Dövme, neye benzediğini ve iğneyi ve bacağın etrafında tutan bir giysi parçası ile bacağa tutturulmuş bir ipliğe sahiptir.

Boyunda 3 boyutlu örümcek dövmesi

3d dövmeler-12

Örümcekleri seviyorsanız veya biyolojiyi seviyorsanız, boynunuza 3D örümcek dövmesi yaptırmak harika olacaktır. Örümcek deriyi ısırıyormuş gibi görünür ama sanatçıların yaratıcı eseridir.

Bacakta 3 boyutlu dikiş dövmesi

3d dövmeler-13

Bu bacaktaki başka bir korkutucu dövme. Bacak, bir kesiği kapatmak için dikilmiş gibi görünüyor, ancak bu sadece sanatçının bir eseri. Dövme, ipliği geçirmek için deriyi delen bir iğne gibi görünüyor.

Eldeki ağlayan göz dövmesi

3d dövmeler-14

Bu yandan inanılmaz bir göz dövmesi. Sanatçılar, omuz bölgesine yakın el üzerinde ağlayan bir göz oluşturmayı güzel bir şekilde başardılar. Gözden akan yaşlar da güzelce yerleştirilmiş ve dövme dikkat çekmek için harika bir seçim olmuştur.

Eldeki 3 boyutlu sap dövmesi

3d dövmeler-15

Bu, elin kulplu gibi görünmesi için yapıldığı yaratıcı bir dövme fikridir. Koldaki siyah renk astar eli ayırıyormuş gibi görünmesi sağlandı ve elimizde bir kulp var.

Omuzda 3 boyutlu babun dövmesi

3d dövmeler-16

İnsanları gökyüzünden uzaklaştırmak istiyorsanız, omuzdaki babun yüzü, babunların çirkin görünüşlerini göstermenin harika bir yoludur. Dövme seni ciddi ve korkutucu gösterecek

Bir kadının bacağındaki 3 boyutlu robotik dövme

3d dövmeler-17

Dövme fikri sizi bir robot gibi gösterecek. Normal damarlar ve kas bağları yerine bacağın içinde zincir gibi görünen şeyler var.

Eldeki 3D Zip dövmesi

3d dövmeler-18

Fermuarlı dövme harika bir dövme tasarımıdır ve elinizin bir çanta gibi görünmesini sağlar. Dövme, parmaklar içeriden çıkacak şekilde elinizde bir fermuar açıklığına sahip olacak şekilde yapılmıştır.

Sırtta bir 3D Robotik dövme

3d dövmeler-19

Dövme, tüm sırtınızın makinelerden yapılmış gibi görünmesini sağlar. Sırt, işlevsel bir birim gibi görünmek için birbirine takılan her türlü makineyle basılmıştır.

Göğüste güzel bir kelebek dövmesi

3d dövmeler-20

Güzel kelebek dövmesi harika bir seçim ve göğüste güzel görünüyor. Kadınlar için harika bir dövme fikri ve kesinlikle erkeklerin bakmasını sağlayacak.

İnsan elinde 3 boyutlu kobra dövmesi

3d dövmeler-21

Yılanlardan nefret ediyorsanız, bu sizin ideal dövmeniz değil. 3D dövme, insan elinden çıkmış ve diğer tarafta çıkmış gibi görünmek için çizilmiştir. İnsanlara korkutucu görünmek istiyorsanız bu harika bir fikir.

Eldeki 3 boyutlu korku dövmesi

3d dövmeler-22

Dövme, eldeki korku deliği fikriyle tasarlanmıştır. Koyu renkli desenler, elin ortasında bir delik ile spiral şeklinde görünmesini sağlamak için tasarlanmıştır. İnsanların gözlerini üzerinizde tutacak harika bir seçim.

3 boyutlu ayak izi dövmesi

3d dövmeler-23

Bu, bacak üzerinde bir ayak izinin tasarlandığı yaratıcı bir fikirdir. Görünüşe göre biri bacağına basmış ve orada işaretli ayak izini bırakmış. Böyle eşsiz bir dövmenin gerçek bir ayak izi gibi görünmesi yaratıcı bir fikir. Kısa pantolon giymeyi seviyorsanız, gitmek için harika bir seçenek.

Bacakta 3 boyutlu bir kafatası dövmesi

3d dövmeler-24

Kafatası bacağa tam oturacak şekilde yapılmıştır ve uzaktan görülebilir. Göz küreleri ve çeneler, dövmeyi ve korkutucu seçeneği ancak harika bir tasarım yapan bir mesafeden açıkça görülebilir. Kafatasının bir süredir yerde yattığını gösteren bazı eksik dişler var.

Bir adamın eline yerleştirilmiş 3D gitar dövmesi

3d dövmeler-25

Dövme, müzik tutkunları için harika bir fikir çünkü müziğe olan sevgilerini göstermenin harika bir yolu. Gitar güzel çizilmiş ve elin derisinin içindeymiş gibi görünüyor. Dövmenin ipleri, elin damarlarıyla iyi uyum sağlar ve dövmeyi harika bir fikir haline getirir.

3D yapboz dövmesi

3d dövmeler-26

Bulmacaları seviyorsanız, bu ayaklarınız için harika bir 3D dövme. İnsanları şaşkına çevirecek ve bulmacayı ayaklarınızın üzerinde düzeltmeye çalışacaklar. Bu dövmeyi ayağınızda istiyorsanız, açık ayakkabı giymeyi sevdiğinizden emin olun.

3 boyutlu yırtık deri dövmesi

3d dövmeler-27

Korkunç görünmek isteyen bayanlar için harika seçenekler. Dövme, yırtık alanın içinde bir gökyüzü gibi görünen bir şey üzerinde uçan kuşlar ile cildin birkaç kez yırtılmış gibi görünmesini sağlıyor.

Eldeki eski bir krallık 3D dövmesi

3d dövmeler-28

Dövme, eski şeyleri seven ve dünyaya gösteriş yapmayı seven insanlar için harika bir seçenektir. Altta, güçler için savaşan iki kral varmış gibi görünüyor.

Düğmeli bir mide 3D dövmesi

3d dövmeler-29

Bu, nasıl mümkün kılındığı konusunda sizi büyüleyecek. Dövme, üzerinde düğmeli bir gömlek varmış gibi görünen mide ile yaratıcı bir şekilde tasarlanmıştır.

Bacakta inanılmaz bir yılan dövmesi

3d dövmeler-30

Dövme, kişi uyurken yılan bacağın dokularına girmiş gibi görünür. İnsanlar bir yılanın kan emmek için deriden nasıl geçtiğini merak etmeye devam edecekleri için bu başka bir büyük aldatmacadır.

Bir bayanın boynunda güzel bir böcek dövmesi

3d dövmeler-31

Dövme gibi benzersiz bir fikir, en nadir böceklerden bazılarıyla ortaya çıktı. Böcek çok güzel ve boynunda yürüyormuş gibi görünen böceği ile kadını güzel gösteriyor.

Sırt dövmesinde yırtık bir dünya haritası

3d dövmeler-32

Bu, tasarımın yazdırılması ve ortaya çıkması zaman alacaktır, ancak cildinin çoğunun dövmelerle kaplanmasına ihtiyaç duyan insanlar için harika bir seçenektir. Görünüşe göre iki cilt ayrılmış, iç kısım ülkeler ve adalara sahipmiş gibi görünüyor.

Eldeki güzel bir kelebek dövmesi

3d dövmeler-33

Bu, böcekleri seven insanlar için başka bir harika 3D dövme. Kelebek kanatlarını elin etrafına tamamen yayıyor ve eli güzel gösteriyor. El üzerinde, eli kelebekler için doğal bir yaşam alanı gibi gösteren başka küçük kelebekler vardır.

Sırtta kırık bir iskelet dövmesi

3d dövmeler-34

Dövme, cildin omurilik kodunu açığa çıkaracak şekilde tamamen çatladığını gösteriyor. Cilt, sıcak hava nedeniyle kurumuş ve çatlamış toprak gibi çatlıyor gibi görünüyor.

Bacakta kaplan yüzü dövmesi

3d dövmeler-35

Kaplan ağzını genişçe açtığı için bacağınızı hem güzel hem de korkutucu gösterecektir. Dövme çizmek için zaman alacak ve tüm bacağı her tarafı kaplayacak. Bu büyük kedileri seviyorsanız harika bir seçenek.

Omuzda bir robot 3D dövme

3d dövmeler-36

Bu, tüm tekerleklerin ve makinelerin cildi kesiyormuş gibi göründüğü eldeki robotik bir dövmedir. Üstte insan gözüne benzeyen, dövmenin biraz dikkat çekmesini sağlayan şey var.

Kolda saat dövmesi

3d dövmeler-37

Dövme, kola güzel bir şekilde çizilmiş antika bir saatin görüntüsüne sahiptir. Saat, bir kanca ve etrafına bağlı bir ip ile birlikte gelir. İnsanlara ne kadar zaman bilincine sahip olabileceğinizi göstermenin harika bir yolu.

Bacakta bir robot dövmesi

3d dövmeler-38

Bu dövme, bacağı tamamen bir makineye dönüştürür. Dövme, bacağın merkezde küçük bağlantı parçalarına bağlı ana kemik ile bir makine gibi görünmesini sağlamak için güzel bir şekilde çizilmiştir. Daha çok filmlerde gördüğünüz gibi.

Derili bir omuz dövmesi

3d dövmeler-39

Dövme, dış derisi tamamen çıkarılmış olarak tenli bir adamın omzunu gösterir. İç kısım, etrafındaki kayışlara benzeyen bir şeyle bağlı olduğu için, soyulmuş deri ana deriden sarkıyor gibi görünüyor. Cildinizin soyulmuş gibi görünmesini istiyorsanız harika bir dövme fikri.

Bir süper kız yandan dövmeler

3d dövmeler-40

Bu oldukça basit bir dövme ve yürütmesi kolay. Dövme, süper kızımızın tıpkı filmlerde olduğu gibi elini yukarıda tutarak uçmaya çalıştığını gösteriyor. Cildinizde çok büyük bir şey istemiyorsanız, sahip olmak harika bir dövme fikri.

Bir Bacakta Mekanik Bir Makine 3D Dövme

3d dövmeler-41

Bir bacak üzerinde çok detaylı bir mekanik makine 3D dövmesi. Bu dövme, bir insan vücudunun içindeki bir makinenin enine kesit görünümünü gösterir ve doğrudan bir cyborg bacağına bakıyormuş izlenimi verir. Renklerin ve mekanik parçaların seçimi bu 3D dövmeyi çok güzel kılıyor.

Adamın göğsündeki Spiderman 3D dövmesi

3d dövmeler-42

Bu, vücudunun içinde örümcek adam kostümü giyen bir adamın gerçekçi yanılsamasını yaratan çok yaratıcı bir 3D dövme fikridir. Vücut çürümüş gibi görünse de, kostümü gösteriyor, yine de çok güzel. Tüm örümcek adam hayranları için mükemmel, çok güzel bir 3D dövme tasarımı.

3D Dövme İçinde Bir Yapboz ve Gözler

3d dövmeler-43

Bu oldukça tuhaf bir dövme, bir adamın elinde yapbozla kesilmiş bir bölüm gösteriyor, ama sonra içinde yeşil, neredeyse uzaylı gibi görünen gözler var. Bu dövme kesinlikle insanları bir şekilde korkutmak için kullanılmak içindir. Eğlenceyi seven insanlar için iyi bir 3D dövme fikri.

Yaralı ve Kanlı Jigsaw 3D Dövme

3d dövmeler-44

Bu dövmeye daha yakından bakmak bazı insanlarda kesinlikle tiksinti yaratacaktır, ancak tuhaf şeyleri seven diğerleri için bu muhtemelen şimdiye kadar gördükleri en iyi 3D dövme fikirlerinden biridir. Kanayan insan sırt kasının sanatsal temsili burada çok mükemmel.

Bilim meraklıları için soyut bir 3D Geometri Dövmesi

3d dövmeler-45

Bu dövme aynı zamanda çok soyut ve mükemmel. Geometri için hem bir sevgi hem de bir ustalık sergileyen bu, 3D dövmelerle olabileceği kadar geek. Karmaşık anlamı olan böyle bir dövme ile her inek, bilimsel bir açıklama yapmaktan mutluluk duyacaktır.

Bir Adamın Elinde Mükemmel Bir İllüzyon Oyuncak Hikayesi 3D Dövme

3d dövmeler-46

Bu, 3D dövmelerdeki en ustaca dövme fikirlerinden biridir. Avucunun yanında ‘Baba’ yazan dövmenin bir kısmı ile, kullanıcı kesinlikle Toy-story’nin genç bir hayranının babasıdır ve muhtemelen bu dövmeyi küçük çocuğunu büyülemek için kullanır.

Bir omuzda kırmızı-sıcak marka Illusion 3D Tattoo

3d dövmeler-47

Bu ilginç göründüğü kadar tuhaf görünüyor. İç gövdeyi ortaya çıkarmak için etin parçalarını yakıp uzaklaştıran sıcak demirle bir markalamayı temsil eden bu 3D dövme, kenarlardaki renk değişikliği de dahil olmak üzere ayrıntılara verdiği önemle güzeldir.

Back 3D Tattoo’daki mistik el

3d dövmeler-48

Çok ilginç bir dövme konsepti olan bu dövme, anormal derecede çok elektrik yüklü veya dokunma sırasında eti anında yakan belirli bir tür enerjiyle dolu birinin dokunuşunu tasvir ediyor. Çok güzel bir sanatsal ifade.

Bir adamın Elinde ve Omzunda Cyborg Man 3D Dövme

3d-dövmeler-49

Bu dövme en güzel 3D dövmelerden birine ait. Vücudunun iç işleyişini gösteren bir adamın elinin kesikli bir görünümünü betimler. Bir siborgu sergileyen beden, hem mekanik hem de biyolojiktir. Bu, fiziksel olarak güçlü olanlar için çok uygun bir dövme.

Bir Adamın Göğsünde Taş Görünümlü 3D Dövme

3d dövmeler-50

Vücudunun altındaki taşlardan yapılmış bir adamı gösteren şok edici bir dövme. Bu onu fantastik dört çizgi roman dizisi ve filmindeki ‘canavarca şey’ gibi gösteriyor. Açıkçası, bu dövmeyi takan kişi fantastik dörtlü çizgi roman serisinin hayranı.

Bir adamın boynunda kocaman bir Örümcek gösteren Korkunç 3D Dövme

3d dövmeler-51

Bu adamın boynundaki dövmesi çok özel bir durum ve oldukça unutulmaz. Gölgesi insanları onun gerçek olduğuna inandırmaya yardımcı olan büyük bir örümceği gösterir. Çok güzel bir sanat eseri olan bu fikir, şaka yapmayı seven insanlar için mükemmel.

3D Tattoo etrafında Karasineklerle Dev Göz

3d-dövmeler-52

Güzel, biraz şok edici ve iğrenç bir resim olan bu 3D dövme gerçekten mideyi bulandırıyor. Göz kapaklarını açmak için yukarı ve aşağı çekilmiş bir insan gözünün etrafında uçan sinekleri tasvir eder. Kötü bir tat veren karasineklerin tanıtımıdır.

Bir İnsan Vücudunun İçini Gösteren Bir Anatomik 3D Dövme

3d dövmeler-53

Bu dövme, insan içini çok harika bir şekilde tasvir etmek için çok güzel renkler kullanıyor. İskeletin bir parçası olan kemikler, kaslarla çok iyi birleşir ve böylece sindirim sisteminin bulunduğu bir yapı sağlar. Çok güzel ve detaylı bir sanatsal çalışma.

Sanatsal 3D Saat Dövmesi

3d dövmeler-54

Bu dövme, zamanın rüzgarları tarafından üflenmiş gibi yavaş yavaş kaybolan güzel bir mekanik saati sergiliyor. Saatin insan vücuduyla birleştiği yerdeki kenarları da çok güzel yapılmış, bu da bunu en havalı 3D dövme fikirlerinden biri yapıyor.

Bir Kolda 3D Dövme Yaptırın

3d dövmeler-55

Bu dövme, en şık ve aynı zamanda çok yaratıcı dövme fikirlerinden biridir. Sol taraftaki basit bir fermuarı, istediğiniz zaman açıp derinin altında ne olduğunu görebilecekmişsiniz gibi gösteriyor. Bu çok hoş bir 3D illüzyon dövmesidir.

Kozmik Tam Geri 3D Dövme

3d dövmeler-56

Çok renkli bir ifade olan bu 3D dövme, kozmosu sergiliyor. Gök cisimleri teması ve gece gökyüzünün arka planı ile bu dövme kesinlikle mistiklerin ve belki de sihrin kadın hayranına aittir. Ezoterik eğilimleri olan biri için mükemmel.

Mekanik Kalp 3D Dövme Tasarımı

3d dövmeler-57

Bu dövme, içinde metalden yapılmış bir adamı ve özellikle metalik bir pompa olan kalbini gösteren çok ilham verici bir sanatsal çalışmadır. Sanatsal çalışmanın güzelliği sadeliğindedir. Burada amaç inandırmak değil, düşündürmekti.

Bir Kadının Kucağında Dev Renkli Göz 3D Dövmesi

3d dövmeler-58

Bu 3D dövme, 1960’ların ‘Çiçek Gücü’ kültürünü hatırlatacak kadar canlı renkler ve boyama tarzında yapılmış çok renkli bir çalışmadır. Bu, ne pahasına olursa olsun eğlenmeyi ve iyi bir hayat yaşamayı seven insanlar için mükemmel bir dövme.

Bir Bacakta Bir Bulmaca Kesit 3D Dövme

3d dövmeler-59

Bu 3D dövme tasarımı, cilt bir yapboz şeklinde kesildikten sonra vücudun altında yatan kasları açığa çıkarmanın güzel konseptini takip ediyor. Dikkat çekmesi gereken bu dövme, renk kullanımı ve detaylara gösterilen özen için mükemmeldir.

Kasları gösteren Tam Kol 3D Dövme tasarımı

3d dövmeler-60

Bir kişinin dolu elinin altında yatan kasları gösteren hoş bir 3D dövme tasarımı. Bu dövme, rengin doğru kullanımı ve bir insan kolundaki kas sisteminin ayrıntılı ifadesi için güzeldir. Bu kesinlikle bilim meraklıları için.

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here